PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mastürbasyon Yöntemleri (Kadınlar İçin)


usp93
08-28-2011, 11:21
Sırt üstü Tekniği


Kayganlaştırıcı : Yok
Zorluk Derecesi : Temel Doğrudan klitoris uyarımı – Sırt üstü bir zemine uzanarak, parmaklarla ya da bir seks oyuncağıyla yapılan ve sadece klitoris uyarımı ile gerçekleştirilir.

(1) Uygun bir zemine sırt üstü yatılır. Bu yöntem için en rahat edilebilecek, yatak ve yumuşak zeminli bir yer tercih edilmelidir. Nadiren masanın üstü de, tekniğe heyecan katmak için tercih edilmektedir.
(2) Bacaklar açılır. Bir el ile klitoris uyarılır.
(3) Diğer el ile de memeler okşanabilir veya diğer bölgeler uyarılabilir.


http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k1.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k1.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:21
Karın Üstü Tekniği


Kayganlaştırıcı : Tercihen
Zorluk Derecesi : Orta
Karnın üstünde yatarak yapılan, başka bir mastürbasyon tekniğidir. Çoğu durumda, yatakta yapılır. Bu yöntem, genellikle eş zamanlı olarak vajinaya zevk verilerek uygulanır. Memelere ulaşmaya uygun olmadığından meme uçları uyarılamaz.
(1) Uygun bir zeminde karın üstü uzanılır. Yatak veya yumuşak bir zemin önerilir.
(2) Bacaklar açılır.
(3) Bir el ile karnın altından vajinaya uzanılır ve klitoris uyarılır.
(4) Diğer el ile göğsünüzü kaldırmak için destek alabilirsiniz. Böylelikle bir dergi veya bilgisayardan videolara müdahale ederek daha iyi konsantre olabilirsiniz.

http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k2-300x273.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k2.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:22
Köpek duruşu (DoggieStyle) Tekniği


Kayganlaştırıcı : İsteğe bağlı
Zorluk Derecesi : Kolay
Çoğu durumda, yatakta yapılır ve tabii ki her zaman köpek tekniği zevk verir. Köpek duruşu mastürbasyonunun en önemli avantajlarından biri de, birçok kadın için bu teknik oldukça kolaydır. Ayrıca ağız ve memeye ulaşmak mümkündür.
(1) Uygun bir zeminde dizlerin üstüne çökülür.
(2) Bir el ile desteklenerek popo havaya kaldırılır.
(3) Diğer el ile de klitoris uyarılır.
(4) İsteğe bağlı olarak, popo havaya kaldırılır, başınızı da zemine dayayabilirsiniz. Böylelikle iki eli aktif olarak kullanabilirsiniz. Bir el ile klitoris uyarılırken, diğer el ile memeler okaşanabilir.
NOT: Erkekler için bu stilde sevişmenin önemi, kadının kalçalarının yaptığı çarpma ve baskı ile hazzın artmasıdır.
NOT: Bazı kadınlar ise, tam tersine köpek duruşunu tercih etmemektedir. Bunun nedeninin klitorisin yeterince uyarılmadığı görüşü vardır.

http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k3-300x240.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k3.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:22
Oturma Tekniği


Kayganlaştırıcı : İsteğe bağlı
Zorluk Derecesi : Kolay
Herhangi uygun bir zeminde oturularak yapılır. Burada klitoris ve diğer bölgeler uyarılmaya müsaittir.
Zevki artırmak ve heyecan katmak için arabada veya hareket halindeki herhangi bir araçta yapılabilir.
(1) Uygun bir zemine oturulur. En uygun yer sandalye, açık havada ise banktır.
(2) Bacaklar açılır. Vajinaya daha rahat ulaşabilmek için ayakların altına hafif yükseklik konulabilir.
(3) Bir el ile klitoris uyarılır. Diğer el ile de memeler okşanabilir veya diğer bölgeler uyarılabilir.
NOT: Herhangi bir yardımcı alet (vibrator, kalem vs.) kullanmaya müsait bir tekniktir.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k4-300x225.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k4.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:23
Ayakta durma Tekniği


Kayganlaştırıcı : İsteğe Bağlı
Zorluk Derecesi : Orta Bu teknik, diğerlerine göre biraz daha az yaygın olarak kadınlar tarafından kullanılır. Bazı sorunları vardır. Pratik gerektirir. Sadece klitoris uyarımıyla ilgilenen kadınlar tarafından en sık kullanılır. Onun için ayakta tekniği için en sık mastürbasyon yerleri:


Duş kabinleri, klitoris üzerine su başlığı ile su mastürbasyonu uygulanabilir.
Ayna Önünde: Bazen orgazm öncesi ve sırasında kendi yüz ifadenizi izlemek için yapılır.


(1) Uygun bir yer belirlenir. Duş alınacaksa, duşa kabinde sırtınızı duvara dayanın veya aynaya dayanın.
(2) Bacaklarınızı hafif açın.
(3) Bir elinizle klitorisi uyarın.
(4) Diğer elinizle memeleri okşayın veya diğer bölgelerinizi uyarın.
NOT: Birçok kadın orgazm ya da orgazm sırasında bacakların zayıflamasını gözlemlemiştir. Bu halsizlik ve kas kontrolünün kaybı, orgazm ve çözünme aşamasında ayakta kalabilmesi için zor duruma sokar. Genellikle ek destek sağlanarak, duvara dayanma yada bir nesneden tutunma ile sakatlanmaların önüne geçilebilir.

NOT : Bazı kadınlar, ayakta orgazm olmanın diğer bazı tekniklere göre daha yoğun olduğunu bildirmiştir. Tabi bu kişiye özeldir ve herkeste farklılık gösterebilir.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k5.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k5.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:24
Yandan durma Tekniği


Kayganlaştırıcı : Tercihen
Zorluk Derecesi : Orta
Klitoris, parmaklarla ya da bir seks oyuncağıyla uyarılır. Aynı anda meme uyarılarakta eşlik edilir. Memeyi okşamak ve memeyi kendiniz emerek kombinasyon yapabilirsiniz.
Yandan tekniği kadın mastürbasyon ortak bir mastürbasyon tekniğidir. Çoğu durumda, yatakta yapılır. Özellikle de meme emmek için kolay erişim sağlar. Eş zamanlı olarak meme başı ve Klitoris uyarılıabilir.
Teknikte, yan yatılır ve bir el ile arkadan bacakların arasında vajinaya ulaşılır. Diğer el ile de meme ve diğer bölgeler uyarılır.

http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k6-237x300.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k6.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:24
Kurbağalama Tekniği


Bu mastürbasyon tekniği, bir yapay penis ya da vibratör seks oyuncağı ile vajina uyarılır. Öne ve arkaya veya yukarı ve aşağı kalça hareket ettirilerek uygulanır. “kurbağa” gibi oturur pozisyon alınır. Eller serbest mastürbasyon tekniklerindendir. Memelere ulaşımına uygundur. Bu teknikte, genellikle sırtını destekleyen bir duvara yada yatağa dayanılarak yapılır.
(1) Önce duvara veya yatağa dayanılır.
(2) Çömelme poziyonu alınır ve bacaklar açılır.
(3) Daha sonra yapay penis, vibratör o da yoksa el ile klitoris uyarılır.
(4) Diğer el ile destek sağlanabileceği gibi, meme ve diğer bölgeler okşanarak daha fazla zevk sağlanabilir.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k7-250x300.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k7.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:25
Akrobat Tekniği


Kayganlaştırıcı : Tercihen
Zorluk Derecesi: Gelişmiş / İleri
Akrobat tekniği diğerlerine göre biraz daha az yaygın olarak kadınlar tarafından kullanılır. Kadınlar, ellerini tekniğin ihtiyacına göre kolayca kullanabilir, kendini-yalamada, büyük memelere sahipse vajinayla göz teması kurmada ve yerde memeyi tutmaya çalıştığında kullanılabilir. Çoğunlukla yatak üzerinde ya da yumuşak zemin üzerinde yapılır.
(1) Uygun bir zemine sırt üstü uzanın.
(2) Bacaklarınızı havaya kaldırın ve dizlerinizi başınıza olabildiğince yaklaştırın.
(3) Bacaklarınızı serbest bırakırsanız daha rahat edersiniz.
(4) Yatağın kenarını veya duvarı sırtınıza destek için kullanılanabilirsiniz. Zemin sert ise başın altına minder, yastık koyabilirsiniz.
(5) Kollarınızı, bacaklarınızın arasından geçirerek, dirseklerinizden bacakları destekleyebilirsiniz. Böylece vajinaya ulaşmak daha kolay olacaktır.
(6) Bir eliniz ile klitorisi uyarırken, diğer elinizle diğer bölgelerinizi okşayabilir, uyarabilirsiniz.
NOT: Bu teknik, esnek bir vücuda sahip olmayı gerektirdiğinden sakatlanmalara neden olabilir. Yapılırken dikkatli olunmalıdır.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k8-300x189.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k8.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:25
Kendini Bağlama Tekniği


Kendini bağlama mastürbasyon tekniği, sapıkça kadın mastürbasyon yöntemidir. Kendini bağlamakla birlikte vücudunun parçalarını hareketlerini sınırlandırmak için bir nesneye bağlayarakta uygulanabilir.
Bilinen kendi kendini esaret mastürbasyon yöntemleri şunlardır:
- Her iki bacağı bağlama

Aktif mastürbasyon prosedürü başlamadan önce, bacakları bağlanır. Bağlama işleminde İp, kemer ya da bant kullanılabilir. Ayak bilekleri, dizler ve baldırların etrafında bağlama işlemi yapılarak mastürbasyon sırasında bacak hareketlerini sınırlayacaktır. Vajina uyarımı için rahat bir yol değildir. Uyarım, meme başının uyarılması ve Klitoris uyarımı ile sınırlıdır. Mastürbasyon son aşamasında bacakları yaymak mümkün olmadığından çok daha yoğun orgazma neden olabilir.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k9_1.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k9_1.jpg)
- Yatağa bileklerden bağlama

Vücudundan uzak bir yatak direğine elleri bağlamakla sağlanır. Bir el bağlı iken diğer elle istenen bölgeler uyarılabilir. Yeni Başlayanlar genellikle daha az baskın eli bağlamak isterler. Tüm mastürbasyon işlemi sırasında, ellerini, tek elle doruk noktasına ulaşmak için diğer bağlı eli uzak tutar. Özellikle orgazm ulaşmadan önce son anlarda, ikinci elin kullanılamaması çok daha yoğun bir nihai doruğa neden olabilir.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k9_2.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k9_2.jpg)
- Her iki bacağın bağlanması

İki bacağında yatak direklerine veya bazı nesnelere bağlanarak uygulanır. Bağlama işleminde İp, kemer ya da bant kullanılabilir. Tüm mastürbasyon işlemi sırasında bacakların bağlı olarak güç sarfetmek daha fazla heyecana neden olacaktır.

- Meme esareti


Mastürbasyondan önce memeler sıkıca bağlanır. Kan akımının azalması, memelerin daha da şişmesine ve ona bağlı olarak memenin değişmesine neden olacaktır. Genellikle şişlik ve sıkılaştırıcı etki nedeniyle meme alanları çok duyarlı hale gelir. Bir kez memeleri bağladığınızda memeler şişmiş ve bununla beraber meme uçları da dikilmiş olacaktır.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k9_3.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k9_3.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:26
Meme ve Meme Ucu Mastürbasyon Tekniği


Kayganlaştırıcı : Tercihen
Zorluk Derecesi : Orta

Meme mastürbasyonu, orgazma ulaşmak için meme başının uyarılmasına odaklanan bir yöntemdir.
Meme mastürbasyonu sırasında, aynı anda her iki memeyi uyarmak için her iki elinizi kullanabilirsiniz. Memeyi kendiniz uyararak daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için aşağıdaki seçenekleri deneyebilirsiniz.
- Başlangıç ​​aşamasında meme mastürbasyonu için meme dikleştirmek için bir meme pompası,
- Meme hassasiyetini artırmak için kravat,
- Meme duyumlarını artırmak için buz,
- Meme duyumlarını artırmak için mandal,
- Göğsünüzün boyu izin veriyorsa, memeye ulaşarak ağzınıza alabilir, emebilir, yalayabilirsiniz.Vajina veya klitorise dokunmayıp, sırf meme mastürbasyonu ile yetinebilirsiniz, ancak bu süreçte memelere dokunarak doruğa ulaşmayı kontrol edebilirsiniz.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k10_1-300x266.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k10_1.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:33
Mobil Mastürbasyon Tekniği


Kayganlaştırıcı : İsteğe bağlı
Zorluk Derecesi : İleri
Mobil mastürbasyon hareket halindeyken veya araba sürerken yapılır. Bazı örnekler:
- “Araba sürerken”
(1) Bir elinizle direksiyonu tutarken diğer elinizle çamaşırınızdan içeri girip klitorisi uyarın.NOT : Bu tekniği uygulamak için trafiğin yoğun olmadığı zamanları seçin. - “Halka açık yerlerde” - Dışarıdan gelen bir arabada veya bir yolcu uçağında yapılan gizli mastürbasyon tekniğidir. Bu türde halka açık yerlerdeki heyecan ve teşhircilik, tahrik etmektedir.

(1) Uçakta iseniz havalandıktan sonra tuvalete girip, mastürbasyon yapabilirsiniz.
(2) Otobüste veya yabancı bir araçta iseniz, oturduğunuz yerde klitorise ulaşarak uyarılmak, heyecanlı olacaktır.

usp93
08-28-2011, 11:33
Eller Serbest Tekniği


Eller serbest mastürbasyon tekniğinde eller vajina üzerinde kullanılmaz. Bu tekniğin birçok kadın için daha fazla heyecan verdiği söylenir. Eller serbest mastürbasyonun iki farklı tatları vardır:

Klitoris veya Vajinaya bağlı bir seks oyuncağı varken, eller memeler ve diğer bölgelerde kullanılabilir
Başkasının elleri sizin üzerinizde meme veya vajinaya dokunur.


Örnek;
(1) Bir Kelebek ürünü kullanılabilir

http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k12_21.jpg
(http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k12_31.jpg)
(2) Vibratör kullanılan başka bir eller serbest tekniği
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k12_11.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k12_11.jpg)
(3) Vajinaya dokunmadan, eller yerine ayaklar yardımıyla uygulanan bir örnek.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k12_31.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k12_31.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:33
Diğer Objelerle Mastürbasyon Tekniği


Kayganlaştırıcı : Gerekli
Zorluk Derecesi : İleri
Vajinaya büyük nesnelerin uygulandığı bir mastürbasyon tekniğidir. Nesnenin erkek penisinden çok daha büyük boyutlara sahip olmasının büyük anlamı vardır.
DİKKAT ! OBJELERİN VAJİNAYA SOKULMASI “ KIZLIK ZARINA ZARAR VERECEĞİNDEN ” BU KONUDA EMİNSENİZ BU YÖNTEMİ UYGULAYIN ! Aksi takdirde doğacak hasarlardan dolayı sitemiz sorumlu değildir !

Bu nesneler, özellikle salatalık veya şişe olabileceği gibi, büyük dildos (yapay penis) veya vibratör gibi nesnelerde olabilir. Büyük nesneleri kullanırken kayganlaştırıcı kullanmak esastır. Büyük nesnelerde alınan geribildirimlerde, büyük nesnelerle mastürbasyon yapan kadınların izlenme oranının daha fazla olduğudur. İzlenme oranlarının, pek çok erkek için küçük penisin büyüklüğü ile orantılı olabileceği yönünde görüşler vardır.

http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k13.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k13.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:34
Uçan Penis Tekniği


Kayganlaştırıcı : Gerekir
Zorluk Derecesi : İleri
Rusyada Kasparov’un konuşması sırasında ortaya çıkan “Uçan Penis” çok şaşırtmış ve günlerce medyada konuşulmuştu.
Buradan çıkan çılgın fikirle, kadınlar “Uçan Penis” i kendi mastürbasyon tekniklerinde kullanabilirler diye düşündük.
(1) “Uçan Penis” internet üzerinden sipariş edilir.
(2) Uçan penisin gövdesi ve vajina kayganlaştırıcı ile kayganlaştırılır.
(3) Penis, uzaktan kumanda sayesinde uçurulmaya başlanır.
(4) Vajinaya hizalanan penis, gelgitlerle zevk verir.
NOT: “Uçan Penis”in kumandasını partnerinizin kullanmasına izin vererek, ekstra heyecan, oyun ve zevk katabilirsiniz.

usp93
08-28-2011, 11:45
Kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapılır ?


Uzman Psikolojik Danışman – Dr. Cem Keçe cevaplıyor.
“Mastürbasyon, kadınların en sık yaptığı eylemlerden biridir. Bu nedenle mastürbasyon yaparken kızlık zarına zarar vermemek kadınlarımız için çok önemlidir. Kadınlar bunu aşmak için iki yöntem denerler;
(1) Ya klitorisleriyle oynayarak, klitoris üzerine hafif baskı yaparak veya ritmik bir şekilde dokunarak mastürbasyon yaparlar.
(2) Ya da yastık, yatak veya herhangi bir şeye sürtünerek mastürbasyon yapma eylemini gerçekleştirirler.
Bu iki yöntemde kızlık zarına zarar vermez. Çünkü vajina içine giren herhangi bir şey yoktur.
Kadınların kızlık zarına zarar vermemeleri için mutlaka vajinalarının deliğini bilmeleri ve vajina deliğinin içerisine herhangi bir cisim sokmamaları gerekir. Çünkü böyle bir eylem gerçekleştiğinde bakirelikle ilgili sorun yaşıyabilirler. ”

usp93
08-28-2011, 11:46
Yastık Tekniği


Kayganlaştırıcı : Yok
Zorluk Derecesi : Orta
Erkek Mastürbasyon tekniklerinden Yastık Tekniğiyle aynıdır.
(1) Bacakların arasına uygun büyüklükte yastık alınır.
(2) Kalçalar ileri geri hareket ettirilerek, vajina sürtülür. Klitoris uyarılır.
(3) Yastığa ellerle baskı uygulanarak, vajinaya baskı artırılabilir.

usp93
08-28-2011, 11:46
Su Mastürbasyon Tekniği


Kayganlaştırıcı : Yok
Zorluk Derecesi : Gelişmiş
Bu teknik Erkek Mastürbasyon Tekniklerinden Şelale Tekniğine aynı özelliktedir.
Bu teknik, diğer su tekniklerine göre daha fazla akrobasi gerektirir .
Bu teknik, ağrı olmadan mastürbasyon yapmak için küvette tam konumunuzu almak önemlidir.

Bu kez, doğru su sıcaklığını ayarlamak son derece önemlidir.

(1) Vücudunuzu su akışı altına yerleştirmeden önce en az 3 ila 5 dakika boyunca ılık su akıtın.
(2) Önce bilek veya kol ile su testi yapın. (Sıcaklık algılama, elleri ve parmakları çok iyi değildir.)
(3) Suyun akışı altına kendinizi çekmeye ihtiyacınız olacak. Bu, bu tekniğin en zor parçasıdır. Öncelikle, su akışını mümkün olduğunca azaltın.
(4) Sırt üstü uzanın ve karşıya, ayaklarınızı duvara dayayın.
(5) Bacaklarınızı yukarı kaldırın.
(6) Küvetten veya duvardan ellerinizle destek alarak kendinizi suyun altına itin.
(7) Vajinanızı suyun tam altına yerleştirin.
(8) Suyun akışını kontrol ederek, şiddetini zevkinize göre ayarlayın.
(9) Suyun şiddetine kendinizi bırakabilir veya dilediğiniz tekniği uygulayabilirsiniz.
İpucu 1 : Başlamadan önce ılık su ile küveti yıkayın. Bunu küvete uzanmadan önce yapın, aksi halde küvet zemini çok soğuk olabilir.
İpucu 2 : Eğer bir partneriniz varsa, bu tekniği AŞK için kullanabilirsiniz! Belki de birbirinizi izleyebilirsiniz.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k17_su.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k17_su.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:47
Titreşimli Diş Fırçası Tekniği


Kayganlaştırıcı : Yok
Zorluk Derecesi : Orta
Mastürbasyon için kullanabileceğiniz, elinizin altındaki en uygun aletlerden biri de titreşimli diş fırçasıdır.
Mastürbasyon gizlice yapılacaksa, diş fırçalama saatinde tuvalete kendinizi kilitleyip yapabilirsiniz.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k18_disfircasi-199x300.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/07/k18_disfircasi.jpg)
(1) Uygun bir pozisyon alınır. Bulunduğunuz ortama göre, klozeti kapatıp üzerine oturabilir veya küvete uzanabilirsiniz.
(2) Titreşimli diş fırçası çalıştırılır.
(3) İç çamaşırı üzerinden veya direkt klitorise, fırçanın arka yüzü hafifçe değdirilir.
(4) Fırça yüzeyi sert ise çamaşırın dışından yapın.
(5) Yumuşak uçlu fırçaya sahipse, klitorise çok hafifçe değdirebilirsiniz.

NOT: Titreşimli diş fırçaları vajina içine sokmak için uygun değildir. Bu tekniğin yanında vajina içine sokmak için diğer nesneleri deneyin.

usp93
08-28-2011, 11:49
Merdiven Tekniği

Kayganlaştırıcı:Belki
Zorluk Derecesi : İleriBu yöntem, oturma, ayakta durmadan farklı bir his verecektir. Kan basıncı bacak ve ayaklara doğru iner. Bacakların ayarlamaları ile, farklı orgazm duyumlar elde edilebilir. Bu yöntem tehlikeli olmasına rağmen, bazı insanlar, orgazm ve boşalma sırasında altlarındaki halıyı kaydırarak şaşırtıcı sonuçlar aldıklarını rapor ettiler. İlk başta, bu tekniği uygulamak için gerekli olan denge ve esneklik kazandırmada fikir elde edene kadar, yavaş yavaş, her seferinde bir adım atarak sağlanmalıdır. Kayar yüzey, yumuşak ama sağlam bir kumaş ile bacakların arkasını ve kalçayı korumak için kullanılmalıdır.
UYARI - Bu resimde dublör kullanılmıştır. Her zaman yaralanma olasılığı vardır. Bu tekniği iyi bir denge ve vücut esnekliğiniz varsa deneyin. Merdivenlerden aşağı sürtünme esnasında çıplak popoda yanıklar oluşabilir. Mastürbasyon kendi sorumluluğunuzdadır.
NOT - Bu mastürbasyon yöntemi, bazı bölgelerde yasadışı ilan edilmiştir. Kuzey Dakota, Delaware, Arkansas, ve Rhode Island: (Mayıs 2007) Bu yayının tarihinden itibaren, bu tekniğin, Tayland ve aşağıdaki ABD Devletlerinde yasaklanmıştır. 30 gün hapis cezası ile 500 $ para cezası arasında cezası değişmektedir .

(1) Merdivenin köşesine kalça yerleştirilir. Bacaklar merdivenden aşağı desteksiz sarkıtılır. Böylelikle kan aşağı akar.
(2) Bu yöntemi uygularken, kazaya sebebiyet vermemek için diğer elinizle mutlaka bir yerden destek alın.

usp93
08-28-2011, 11:50
Deniz Tekniği


Kayganlaştırıcı : Gerekmez
Zorluk Derecesi : Orta
Yaz aylarında deniz sezonu açıldı. Denizde uygulayabileceğiniz bir teknik.
(1) Sahil kenarında dalgaların sıklıkla geldiği uygun bir yer seçilir.
(2) Dalgaların gelişine karşı oturulur ve bacaklar açılır. Arkaya ellerden destek alarak yaslanılır.
(3) Veya dalgalara arkanızı dönerek, karın üstü yatın. Bacaklarınızı açın.
(4) Dalgaların bacakların arasından vajinaya çarpması sağlanır.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/08/k20_deniz_1-300x245.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/08/k20_deniz_1.jpg)
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/08/k20_deniz_21-300x268.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/08/k20_deniz_21.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:50
İşaret ve ortaparmak Tekniği


Kayganlaştırıcı : Önerilir
Zorluk Derecesi : Kolay
İşaret ve ortaparmağı kullanmaya yönelik bir tekniktir. Kızlık zarına zarar vermeden (vajinaya sokulmadığı sürece) uygulanabilecek yöntemlerdendir.Aşağıda tekniğin uygulama detayları verilmiştir.

(1) Uygun pozisyon alın. Oturma Tekniği, vajinayı görmek açısından tavsiye edilir.
(2) Vajinaya kayganlaştırıcı sürün.
(3) İşaret ve ortaparmak birleştirin, klitoris üzerine koyarak uyarın.
(4) İşaret ve ortaparmak arasına klitorisi alın, hafif sıkıştırın. Bu konumda yukarı aşağı hareket ettirin.
(5) İşaret ve ortaparmak ile vajinanın iki dış dudağını iki yana ayırın. Böylelikle klitoris dokunulmaya daha belirgin hale gelir. Diğer elinizle de direkt klitorisi uyarın.
(6) Diğer elinizle de memeleri okşayın veya diğer bölgelerinizi uyarın.
(7) İleriki aşamada, kızlık zarı probleminiz yoksa, iki parmağınızı vajinaya sokarak, doluluk hissini sağlayabilirsiniz.

usp93
08-28-2011, 11:51
Elektrikli Süpürge Tekniği


Kayganlaştırıcı : Yok
Zorluk Derecesi : Gelişmiş
Evinizde bulunan elektrikli süpürge ile uygulanacak bir tekniktir. Erkeklerin de son derece rağbet ettiği tekniklerden biridir. Vajina Pompası Tekniği (http://masturbasyonyontemleri.com/?p=921) ile benzerlik gösterir. Vajina pompanız yok ise bu teknikten yararlanabilirsiniz. Hijyene önem veriyorsanız ev temizliğinden önce uygulayabilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT : Elektrikli süpürge çalışırken kesinlikle VAJİNA İÇİNE SOKMAYINIZ ! SON DERECE TEHLİKELİDİR ! Bu teknik sadece dışarıdan uygulamayı gerektirir. Doğacak hasarlardan sitemiz sorumlu tutulamaz !
Aşağıda tekniğin uygulama detayları verilmiştir.
(1) İç çamaşırı ile uygun bir zemine oturulur veya uzanılır.
(2) Elektrikli süpürgenin uzun hortumu çıkarılır, kısa el tutma yeri uygulama için daha rahat hareket etmeyi sağlar. Uzun severler, uzun hortumu çıkarmayabilir. En azından başlığı çıkarın. Çalıştırın.
(3) Önce çekiş gücünü ölçmek ve ön hazırlık için çamaşırınız üzerinden deneyin. Çekiş gücüne göre tutuşunuzu ayarlayabilirsiniz. Çok şiddetli ise, çekiş gücü ayarını düşürün. Bazı modellerde ayar olmayabilir, tutuş kısmındaki havalandırmayı açarak, çekiş gücünü azaltabilirsiniz.
(4) Çamaşır üzerinden vajinanın üzerinde gezdirin. Klitoris üzerinden aşağıda doğru hareketler uygulayın. Duyarlı bölgelerinizi keşfedin.
(5) Daha sonra çamaşırınızı çıkararak, hafifçe vajinanın üstünden yaklaştırın. Vajina dudakları süpürge tarafından emilerek, titreşim yapacaktır. Korkmayın, çok şiddetli değilse canınız acımayacaktır.
(6) Memelerinizi de emdirerek, uyarabilirsiniz.
(7) Ayrıca anal bölgenizi uyarmak için de kullanılabilir.

NOT : Elektrikli süpürgelerin çeşitli kullanım için başlıkları olmaktadır. Bu çeşitleri deneyerek tekniği geliştirebilirsiniz.
http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/08/k23_supurge.jpg (http://masturbasyonyontemleri.com/wp-content/uploads/2011/08/k23_supurge.jpg)

usp93
08-28-2011, 11:51
Yatak kenarı Tekniği


Kayganlaştırıcı : Yok
Zorluk Derecesi : Orta
Bu teknik, yatağın kenarında uygun vaziyette durabilme yeteneğinizi kullanmanızdan ibarettir. Aşağıda tekniğin uygulama detayları verilmiştir.
(1) Yattığınız yatağın kenarını düzeltin. Hijyen için çarşafın temiz olmasına dikkat edin.
(2) Bacaklarınızı açarak, yatağın kenarını bacaklarınız arasına alacak şekilde ayakta durun.
(3) Vajinanızı yatağın kenarına yaklaştırın ve zevkinize göre bastırın. Yatak yaylı olduğundan sizin basıncınıza uyum sağlayacaktır.
(4) Ellerinizle yatağın kenarlarından destek alın. Veya yatağın üzerine doğru uzanın.
(5) Kalçanızı ileri geri hareket ettirin.

askdoktoru06
09-15-2011, 18:42
SÜper

selcukbs
10-07-2011, 21:27
gerek yok bunlara kim azdı

denizli20merkez
09-12-2012, 02:32
ilk defa kız mastürbasyon tekinklerini gördüm.

erdielmaci
09-23-2012, 16:04
tşkler

blu-ray
09-26-2012, 22:32
güzel bilgiler

tatli11
02-06-2013, 01:13
sagoll

fenerliolmayan1
04-12-2014, 23:35
Faydalı

Alemcity - Free Porn Adult Forum
T-Sinema - Online Full Film İzle